Časté dotazy

Nabízíte i ready made společnosti nebo založení společnosti?

Ano, naše mateřská společnost ALTAXO SE nabízí založení a prodej obchodních společností, zahraniční společnosti a řadu dalších souvisejících služeb. 

Máte zájem o ready made s.r.o. za 17 900 Kč? Více zde

Máte zájem o založení s.r.o.? Více zde

Máte zájem o vedení účetnictví? Více zde

Máte zájem o kompletní nabídku? Podívejte se také na náš ceník služeb.

Kromě hlavního sídla v Praze máme pobočky v Brně, Ostravě a taktéž partnery na Slovensku, pro koupi či založení společnosti tedy nemusíte nikam daleko cestovat. Neváhejte a kontaktujte nás!

Co když chci změnit sídlo firmy k Vám? Jak to probíhá?

Pokud již využíváte virtuální sídlo u jiného poskytovatele a chcete toto sídlo přemístit k nám (pravděpodobně z důvodu výhodnější ceny), rádi za Vás zdarma připravíme kompletní dokumentaci a zařídíme podání podkladů na soud. Uhradíte pouze zákonný poplatek - kolek v ceně 2000 Kč.

Proč nabízíme něco tak výhodného? Není v tom háček? Ne, není. I tak se nám to vyplatí - každého klienta vnímáme jako investici do budoucna. Vždy Vám vyjdeme maximálně vstříc tak, abyste i příště využili právě našich služeb.

Pro změnu sídla nás neváhejte kontaktovat.

Co je obsahem poskytnutí sídla a jaké doplňkové služby nabízíte?

Každé sídlo společnosti, které si u nás objednáte, automaticky obsahuje zákonné minimum spočívající v tom, že pro svou společnost kromě souhlasu s umístěním sídla na Vámi zvolenou dobu získáte označení na adrese sídla firmy v podobě štítku s jejím názvem a identifikačním číslem.

V případě, že sídlo má k dispozici poštovní schránku, můžete zde využít přijímání pošty. O příchozí poště Vás informujeme emailem a můžete si ji vyzvedávat pravidelně v naší kanceláři na Praze 9.

Je povinností každého klienta zároveň si zřídit dosílku v ceně 182 Kč/měsíčně na jakékoliv pobočce České pošty. Poté bude veškerá pošta pravidelně přicházet na Vámi zvolenou korespondenční adresu, která se může zcela lišit od sídla i místa podnikání. 

Klientům nabízíme přeposílání pošty v týdenních intervalech (tj 4-5x měsíčně), kdy zásilka nepřesáhne 250g, za cenu 290 Kč měsíčně. V případě překročení hmotnosti zásilky připočítáváme k ceně tarifu částku dle ceníku České pošty.

Dále nabízíme scanování pošty a její přeposílání emailem za cenu 190 Kč/měsíčně. V ceně tarifu je zahrnuto 5 dokumentů max. formátu A4 měsíčně, scanování každého dalšího dokumentu je zpoplatněno 40 Kč.

 

Proč mám využít právě vašich služeb? V čem jste lepší než konkurence?

Klademe důraz na maximální informovanost klienta, v každém okamžiku od nás víte konečnou cenu služeb, neúčtujeme žádné registrační ani skryté poplatky. Naši výhodnou cenu sídel nevynucujeme odběrem dalších služeb, jak často můžete vidět u konkurenčních společností.

Držíme se striktně zákona. Na rozdíl od velkého množství naší konkurence předkládáme klientům absolutně platné smlouvy a neinkasujeme vysoké poplatky za službu, která není smluvně ošetřena v souladu se zákonem.

Neúčtujeme žádné skryté ani aktivační poplatky, naše ceny jsou konečné!

Máme nejširší výběr sídel ze všech poskytovatelů v ČR. Disponujeme na rozdíl od mnohé konkurence vlastními sídly, často fungujeme jako dodavatel pro další poskytovatele na trhu. U nás proto u mnoha sídel naleznete ty nejlepší ceny.

Co mě má zajímat při rozhodování o využití virtuálního sídla?

1. Virtuální sídlo musí být vyhovující z hlediska platných zákonů. Zdaleka ne všechny společnosti nabízející virtuální sídla mají tuto službu smluvně ošetřenu v souladu se zákonem. Přečtěte si proto vždy pozorně, co vlastně kupujete. Pronájem sídla bez platné nájemní smlouvy? Úschovu pošty ve schránce spolu s dalšími 800 firmami?

2. Cena je obvykle výrazný faktor i důvod, proč změnit poskytovatele. Virtuální sídlo samo o sobě je produkt, který je všude velmi podobný, ne-li stejný. Proto cena je často rozhodující.

3. Doplňkové služby - rozmyslete si pořádně, které služby potřebujete a které již nikoliv a podle toho si vyberte sídlo. Některá sídla splňují vyloženě zákonné minimum bez dalších služeb, jinde nabízejí za patřičný příplatek téměř cokoliv, na co si vzpomenete.

4. Důvod pořízení sídla? Pokud se chcete vyhnout kontrolám FÚ, volte Prahu. Pokud potřebujete pouze splnit zákonný požadavek, volte dle nejnižší ceny. Pokud chcete prestiž, volte Prahu 1 nebo 2. Chcete zároveň úschovu pošty a dobrou cenu k tomu? Volte nejbližší město kvůli dojezdové vzdálenosti.

Poradna