Brno - AZ Tower

Adresa

Pražákova

Brno

639 00

Popis sídla

Chcete udělat skutečný dojem a umístit sídlo své firmy na nejprestižnější adresu na Moravě?

Nabízíme Vám exkluzivně sídlo firmy v dominantě Moravy - brněnské výškové budově AZ Tower! Tato 30-ti podlažní budova, postavená v roce 2013, je se 111 metry nejvyšší budovou v ČR, je držitelem několika prestižních ocenění, za rok 2013 obsadila 9. místo ve světové soutěži Emporis Award o nejlepší postavenou výškovou budovu na světě (www.emporis.com/awards/2013

Naše společnost v této budově jako jediná na trhu virtuálních sídel vlastní obchodní prostory, kde Vám nyní nabízíme virtuální sídlo pro Vaši společnost, příjem a přeposílání služby a další služby. Na daném místě bude během měsíce října uvedena do provozu naše nová brněnská pobočka, kde budete moci využívat našich kompletních služeb z oblasti zakládání a prodeje společností.

Jedná se o zcela novou lokalitu, kterou máme v nabídce od 2.10.2014. Nejprestižnější adresa na Moravě s výbornou dostupností a službami virtuální kanceláře přímo v místě!

Součástí virtuálního sídla je:

  • vydání souhlasu s umístěním sídla s ověřeným podpisem vlastníka nemovitosti
  • označení štítkem společnosti dle živnostenského zákona
  • příjem pošty
  • upozorňování na přijatou poštu emailem

 

Za menší poplatek nabízíme scanování pošty, přeposílání pošty, na místě můžete vyřídit naákup společnosti za nejnižší cenu na trhu, případně si objednat vedení účetnictví pro Vaši společnost!

Fotogalerie sídla

Ceník tarifů (Kč/měsíčně)

48 měsíců:

399,-

36 měsíců:

449,-

24 měsíců:

549,-

12 měsíců:

599,-

Ceník doplňkových služeb (Kč/měsíčně)

Příjem pošty

Zdarma

Přeposílání pošty

290,-

Scanování pošty

190,-

Ready made s.r.o. za 17 900 Kč

10 900,-